(+48) 693 543 429

WYBIERZ SWÓJ PAKIET I SPRAWDŹ
ILE MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ

  • To Ty decydujesz jak długo i jak często chcesz się uczyć
Zapytaj o szczegóły

cena dotyczy wszystkich rodzajów kursów

Zajęcia próbne

45

minut

120 zł
Rabat: 60
Płacisz: 60
Wybierz

Pakiet
Basic

10

godzin

120 zł / godzinę
Rabat: 0
Płacisz: 1200
Wybierz

Pakiet Smart

20

godzin

110 zł / godzinę
Rabat: 200
Płacisz: 2200
Wybierz

Pakiet Super

40+

godzin

100 zł / godzinę
Rabat: 800
Płacisz: 4000
Wybierz

*ta oferta dotyczy tylko klientów indywidualnych

***

Kurs języka angielskiego cena – ile kosztuje kurs językowy?

Chcesz nauczyć się języka angielskiego z pomocą profesjonalistów? Wystarczy zapisać się na kurs języka angielskiego cena, którego jest obecnie bardzo atrakcyjna. Szkoły językowe wychodzą naprzeciw potrzebom klientów i oferują indywidualne lekcje angielskiego cena, których nie jest aż tak wysoka jak mogłoby się wydawać.

Nauka w trybie indywidualnym sprawia, że nauczyciel poświęca uczniowi tak dużo czasu, jak on potrzebuje, aby przyswoić dany materiał. Można przerabiać dane zagadnienia tak długo, aż słownictwo i gramatyczne zasady zostaną zapamiętane. Dzięki temu, że tak jest, nauka języka przebiega w sposób skuteczny i przede wszystkim przynosi spodziewane rezultaty, a to jest najważniejsze. Obecnie język angielski cena za godzinę, która obejmuje poświecenie dużej ilości czasu uczniowi waha się od 50 złoty wzwyż.

Kurs angielskiego cena – ile zapłacisz za dobry kurs?

Można zapisać się również na grupowy kurs angielskiego cena, którego jest znacznie niższa niż kursów indywidualnych. Zaletą tego typu rozwiązania jest możliwość porozmawiania z dużą grupą osób, zapoznania się z różnymi akcentami, jak i posłuchania różnych wypowiedzi. To również wzbogaca słownictwo i sprawia, że jesteśmy osłuchani.

Zdecydowanie taka nauka angielskiego może przebiegać w bardzo dobrej atmosferze i może przyczynić się do osiągnięcia bardzo dobrych rezultatów związanych z uzyskaniem pełnej swobody językowej. Na pewno przełoży się to na osiągnięcie bardzo dobrych efektów, odpowiednich dla każdego. 

Kurs angielskiego online cena – wolisz naukę z domu, to odpowiedni kurs dla Ciebie!

Bardzo często wybierany jest również  kurs angielskiego online cena, którego może wynieść w okolicach 100-200 zł. Płacąc raz, ma się dostęp do wielu ciekawych lekcji, dzięki którym zdobywanie nowych słówek stanie się dużo prostsze. Można rozwiązywać testy językowe, rozmawiać ze specjalnym symulatorem, który sprawdza nasze postępy w nauce.

Bez wychodzenia z domu i w dowolnym miejscu można będzie zdobyć umiejętności językowe. Można sprawdzić, jaka cena kursu języka angielskiego empik jest proponowana. Na pewno cena kursu języka angielskiego online będzie znacznie niższa niż w tradycyjnej szkole językowej. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

 

Zostaw swój kontakt