FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Każdy z lektorów w Martin’s School ma swój unikalny warsztat nauczania. Zajęcia oparte są głównie na konwersacjach. Trzema, stałymi elementami tej metodologii są: głębokie powtórki – bez opanowania materiału z poprzednich zajęć nie pójdziemy do przodu; dostęp do materiałów – wszystkie zagadnienia poruszone podczas zajęć wysyłane są na Twoją pocztę lub za pośrednictwem dysku google; feedback – po określonym czasie lektor zawsze wskazuje, gdzie kursant dokonał progresu oraz, które obszary wymagają dalszej pracy.

Tylko w Martin’s School istnieje możliwość nauki łączonej, która polega na zamiennych zajęciach z polskim lektorem i native speakerem. Przykładowo, we wtorki Twoje zajęcia odbywają się z Karolem (polski lektor), a w czwartki z Precious’em (native speaker). Takie zestawienie to solidny progres i niezła zabawa, co potwierdzają nasi uczniowie.

Nie. Jedyne co musisz to zaakceptować nasz regulamin.

Lekcja może być przełożona przez kursanta na inny termin najpóźniej na 24 godziny przed jej planowanym rozpoczęciem. Jeśli nie zmieścisz się w tym czasie to zajęcia uznajemy za odbyte. Niestety, ale w krótszym czasie nie jesteśmy w stanie znaleźć zastępstwa.

Naszym sugerowanym minimum to zajęcia dwa razy w tygodniu.

Twój poziom języka angielskiego na wszystkich płaszczyznach sprawdzany jest podczas pierwszych zajęć, po których – oprócz informacji o stopniu zaawansowania – otrzymasz opis w jakiej kondycji jest Twój język.

Najszybsze uruchomienie kursu trwało jedynie 24h.