Voucher podarunkowy

Decydując się na ten podarunek musisz liczyć się z tym, że ta osoba pozostanie już z nami na długo.

Każdy z voucherów może być wykorzystany na wszystkie kursy dostępne na naszej stronie.
Ważność: 3 miesiące. Voucher może być zrealizowany wyłącznie przez nowych klientów. Obowiązuje limit jednego vouchera na klienta.

Vouchery podarunkowe martinschool.pl – podaruj coś wyjątkowego!

Szukasz ciekawego, ale również praktycznego pomysłu na upominek? Chciałbyś podarować coś, co sprawi wiele radości, a także umożliwi spełnianie marzeń obdarowywanemu? W takim razie postaw na vouchery na prezent kursu angielskiego! Jest to doskonały upominek, który pomoże przełamać barierę językową i nabyć swobodę w komunikacji, zapewni wiele radości i zabawy, a także wpłynie na inne płaszczyzny życiowe – łatwiejsze podróżowanie, możliwość poszukiwania pracy w międzynarodowych firmach czy też za granicą, a także dostęp do różnych zagranicznych materiałów. Prezent w formie nauki angielskiego to także upominek, który dedykowany jest dla każdego – niezależnie od harmonogramu pracy czy też innych obowiązków. Zajęcia odbywają się online i są indywidualnie dopasowane do grafiku – każdy więc sam decyduje o ich intensywności, częstotliwości oraz miejscu, w którym je odbywa. Zapoznaj się z naszą ofertą oraz załogą, dobierz wariant najkorzystniejszego vouchera podarunkowego martinschool.pl i podaruj najbliższym językową przygodę oraz nowe, ciekawe możliwości!

Czytaj więcej

Vouchery na prezent: kurs języka angielskiego – poznaj nasze propozycje!

Dostępne są następujące warianty voucherów podarunkowych martinschool.pl: 4×60 min, 10x 60 min oraz 40x 60 min. Każdy prezent w formie nauki angielskiego może być wykorzystany na dowolnie wybrany kurs – biznesowy, przygotowujący do rozmowy kwalifikacyjnej, nagłej delegacji, prezentacji czy też wizyty zagranicznych gości, a także kursy dedykowane – spersonalizowane pod konkretną osobę i jej potrzeby. Co więcej tego typu bon upominkowy obejmuje zarówno sam kurs, jak i dostęp do wszystkich materiałów multimedialnych. Vouchery podarunkowe martinschool.pl są ważne przez 3 miesiące oraz mogą być zrealizowane wyłączenie przez nowych klientów – osoby, które rozpoczynają przygodę językową w naszej szkole. Każdy voucher na prezent kursu angielskiego dostępny jest w wersji elektronicznej bądź papierowej – możesz więc zdecydować w jakiej formie chcesz go wręczyć. Urodziny, Święta, a może inna wyjątkowa okazja? Podaruj wyjątkowy prezent nauki angielskiego najbliższym i z radością patrz na ich progres językowy!

Nauka angielskiego – prezent, który z pewnością ucieszy! Zgłoś się do nas!

Chciałbyś dopytać o formę, tematykę i intensywność zajęć, a może masz jakieś inne pytania bądź wątpliwości? Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na nurtujące kwestie, rozwiejemy wątpliwości, a także doradzimy, który wariant kursu będzie najkorzystniejszy i dopasowany pod potrzeby. Możesz to zrobić zarówno telefonicznie, mailowo, jak i przez media społecznościowe. Zostaw nam również dane kontaktowe do siebie, a z pewnością się odezwiemy. Spraw aby nauka angielskiego była zarówno dobrą zabawą, wyjątkową przygodą, a także nowymi możliwościami oraz perspektywami i skontaktuj się z nami jak najszybciej!