Kursy języka angielskiego dla dzieci - szkoła językowa

Angielski dla dzieci – postaw na kontakt z językiem obcym od wczesnych lat

Zastanawiasz się, czy jest jakaś uniwersalna zasada, w którym wieku powinno się wprowadzać naukę języka angielskiego dla dzieci? Kiedy zapisać swoją pociechę do szkoły językowej, a także jak zapewnić dziecku dobry start w przyszłości? To wszystko zależy od tempa rozwoju dziecka i kwestia ta jest bardzo indywidualna. Nie ma jednak najmniejszych wątpliwości, że język angielski dla dzieci to bardzo ważna kwestia, a rozpoczęcie nauki już od najmłodszych lat z pewnością przyniesie wiele korzyści w przyszłości. Angielski to obecnie język, który używany jest na całym świecie – jest to międzynarodowy język zarówno w świecie biznesowym, naukowym, jak również turystycznym. Swobodne porozumiewanie się w języku angielskim daje wiele możliwości branżowych, jak również otwiera furtkę na podróże i zwiedzanie świata. Im wcześniej zapiszesz więc swoją pociechę do szkoły angielskiego dla dzieci, tym szybciej oswoi się ona z tym praktycznym i niezbędnym w obecnych czasach językiem obcym. Kreatywna nauka języka obcego dostosowana właśnie do najmłodszych uczestników lekcji angielskiego dla dzieci z pewnością wpłynie także na ogólny rozwój. Kreatywność, wyobraźnia, koncentracja, umiejętność zapamiętywania, zdolność uczenia się, cierpliwość, a także relacje społeczne czy poznawanie innych krajów oraz kultur − z kursem angielskiego dla dzieci łączącym naukę z zabawą Twoja pociecha bez wątpienia rozwinie wiele ważnych obszarów, a dodatkowo będzie się doskonale bawić! Warto również dodać, że dziecko posiada naturalne predyspozycje do nauki języka – elastyczny aparat mowy pozwala dużo łatwiej opanować odpowiednią wymowę, akcent, a także intonację danego języka obcego. Nie zwlekaj więc ani chwili dłużej i skontaktuj się z naszymi konsultantami, aby omówić rodzaj kursu angielskiego dla Twojego dziecka! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Kurs angielskiego dla dzieci – metody nauki dedykowane najmłodszym!

Podręcznik pełen gramatyki, nauka wielu słówek na pamięć, liczne testy i sprawdziany, sugestie wokół, że język angielski jest trudny i potrzeba wiele czasu, aby się go porządnie nauczyć? W naszej szkole angielskiego dla dzieci nie ma mowy o takim podejściu! Nam zależy, aby dziecko zaciekawić językiem w miłej i niestresującej atmosferze! Kurs angielskiego dla dzieci łączy elementy zabawy z przyswajaniem języka – zajęcia prowadzone są w ciekawy, kreatywny sposób, a także dopasowane są do obecnego etapu rozwoju dziecka. Podczas lekcji angielskiego dla dzieci poruszane są więc tematy i zagadnienia z obszaru, który jest już dziecku znany. Kolorowe rekwizyty, gierki i scenki w języku obcym, bajki, piosenki, rymowanki, wierszyki, kroki taneczne czy też różnego rodzaju zabawy angażujące wiele zmysłów – nauka języka angielskiego dla dzieci w taki sposób z pewnością nie zdemotywuje i pozwoli na stopniowe przyswajanie języka w naturalny sposób. Warto również otoczyć dziecko językiem obcym podczas codziennych czynności – tzw. metoda zanurzenia w języku. Dziecko nie tylko poznaje pojedyncze słówka czy poszczególne zwroty, ale cale konstrukcje używane w danych sytuacjach. Ważne jest także, że osłuchuje się wtedy z językiem każdego dnia i podczas znanych, codziennych czynności. Metodę zanurzenia najłatwiej wcielić w życie za granicą – w kraju, w którym angielski jest językiem urzędowym, wśród osób, które porozumiewają się tym właśnie tym językiem, jednak doskonałym sposobem są również kursy angielskiego dla dzieci z native speakerem. Doświadczeni lektorzy, których językiem ojczystym jest angielski nie tylko nauczą języka, ale będą także zwracać uwagę na akcent i odpowiednią intonację – w ten sposób z pewnością łatwiej będzie nabyć swobodę językową, a w przyszłości języka angielskiego używać bez żadnych ograniczeń i barier!

Dopasujemy lektora pod Twoje potrzeby!

Mężczyzna w szkole języka angielskiego - martinschool.pl

Lekcje angielskiego dla dzieci – nauka dopasowana do oczekiwań!

Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem w prowadzeniu kursów angielskiego dla dzieci, jak również wysłuchamy Twoich oczekiwań i sugestii – dopasujemy więc lekcje angielskiego dla dzieci pod Twoją pociechę, tak aby zajęcia były nie tylko pożyteczne, ale również ciekawe i motywujące! Rozpoczęcie przygody z językiem, szlifowanie umiejętności językowych, pomoc w szkole czy też kurs pod zagraniczny wyjazd bądź przeprowadzkę? Skontaktuj się z nami, a chętnie wszystko umówimy, a także odpowiemy na nurtujące Cię pytania czy wątpliwości. Oprócz tego zachęcamy również do śledzenia naszych mediów społecznościowych – znajdziesz tam wiele ciekawostek językowych, aktualności związanych z kursami angielskiego dla dzieci, jak również dorosłych czy też obowiązujące promocje oraz rabaty. Razem z nami dobierzesz odpowiednią metodę nauki języka angielskiego dla swojego dziecka i bez wątpienia zapewnisz mu dobry start w przyszłość!