Kursy dla firm

Chcesz podszkolić swój zespół i szukasz szkoły do swojej firmy?

Jesteś niezadowolony z nauki w swojej firmie i chcesz wprowadzić zmiany?

General English

Pracownicy swobodnie będą mogli poruszać się po takich tematach jak: praca, hobby, podróże w delegacji, kultura, relacje międzyludzkie, przyjaciele, newsy z całego Świata oraz wiele innych atrakcyjnych dla nich kwestii. Ten kurs nauczy pracowników jak wykorzystywać angielski w życiu codziennym i komunikować się bez bariery językowej.

Business English

Poszerzaj słownictwo w zakresie branży każdego ze swoich pracowników. Spersonalizowany kurs biznesowy pozwoli aby Twój team swobodnie komunikował się z Twoimi klientami lub przełożonymi, nauczy ich pisać wiadomości e-mail, wykonywać połączenia głosowe czy przygotowywać prezentacje. Rozwijajcie firmę razem, stańcie się skuteczniejsi i zaskoczcie swojego szefa!

Native speaker

Dzięki temu kursowi pracownicy będą mieli szanse dokonać pełnego zanurzenia w języku. Brak możliwości ucieczki w język ojczysty mocno motywuje do przełamania bariery w mówieniu i zwiększenia pewności siebie w komunikacji. Ten kurs bardzo dobrze sprawdza się dla osób które chcą znacznie podnieść swoje dotychczasowe umiejętności językowe.

Negocjacje

Nauczymy pracowników jakich zwrotów używać podczas spotkań negocjacyjnych. Stworzymy praktyczne scenariusze podczas których każdy będzie miał szansę przećwiczyć dany temat przed spotkaniem lub rozmową telefoniczną z klientem.

Prezentacje

To jedno z najprzydatniejszych narzędzi w firmie. Ten kurs otworzy drzwi do tworzenia profesjonalnych oraz nieszablonowych prezentacji. Pozwoli zaangażować uczestników i otrzymać gromkie brawa na końcu występu. Naszą inspiracją do stworzenia tego kursu był sam Steve Jobs, którego metody nie mają sobie równych.

Jeśli masz do mnie pytania, to z przyjemnością z Tobą porozmawiam!