Kursy języka angielskiego dla firm

Chcesz podszkolić swój zespół i szukasz szkoły do swojej firmy?

Jesteś niezadowolony z nauki w swojej firmie i chcesz wprowadzić zmiany?

Odtwórz wideo

Zaufali nam

Dwóch mężczyzn prowadzących kursy angielskiego dla firm - martinschool.pl

General English

Pracownicy swobodnie będą mogli poruszać się po takich tematach jak: praca, hobby, podróże w delegacji, kultura, relacje międzyludzkie, przyjaciele, newsy z całego Świata oraz wiele innych atrakcyjnych dla nich kwestii. Ten kurs nauczy pracowników jak wykorzystywać angielski w życiu codziennym i komunikować się bez bariery językowej.

Business English

Poszerzaj słownictwo w zakresie branży każdego ze swoich pracowników. Spersonalizowany kurs biznesowy pozwoli aby Twój team swobodnie komunikował się z Twoimi klientami lub przełożonymi, nauczy ich pisać wiadomości e-mail, wykonywać połączenia głosowe czy przygotowywać prezentacje. Rozwijajcie firmę razem, stańcie się skuteczniejsi i zaskoczcie swojego szefa!

dwóch mężczyzn na kursie angielskiego dla firm - martinschool.pl
Kobieta i mężczyzna na kursie języka angielskiego dla firm - martinschool.pl

Native speaker

Dzięki temu kursowi pracownicy będą mieli szanse dokonać pełnego zanurzenia w języku. Brak możliwości ucieczki w język ojczysty mocno motywuje do przełamania bariery w mówieniu i zwiększenia pewności siebie w komunikacji. Ten kurs bardzo dobrze sprawdza się dla osób które chcą znacznie podnieść swoje dotychczasowe umiejętności językowe.

Negocjacje

Nauczymy pracowników jakich zwrotów używać podczas spotkań negocjacyjnych. Stworzymy praktyczne scenariusze podczas których każdy będzie miał szansę przećwiczyć dany temat przed spotkaniem lub rozmową telefoniczną z klientem.

Grupa znajomych - angielski dla firm - martinschool.pl
kursy angielskiego dla firm prowadzone przez lektora - martinschool.pl

Prezentacje

To jedno z najprzydatniejszych narzędzi w firmie. Ten kurs otworzy drzwi do tworzenia profesjonalnych oraz nieszablonowych prezentacji. Pozwoli zaangażować uczestników i otrzymać gromkie brawa na końcu występu. Naszą inspiracją do stworzenia tego kursu był sam Steve Jobs, którego metody nie mają sobie równych.

Dopasujemy lektora pod Twoje potrzeby!

Mężczyzna w szkole języka angielskiego - martinschool.pl

Kursy angielskiego dla firm – benefit dla pracodawcy oraz pracownika!

W pracy Twoi pracownicy na co dzień wykorzystują język angielski, a może właśnie nawiązujesz międzynarodową współpracę? Postaw na rozwój, podnieś kwalifikacje swojej załogi i zainwestuj w swoich pracowników! Kursy językowe dla firm to dedykowany tryb nauczania pod konkretne potrzeby biznesowe. Przygotowanie pod wystąpienie publiczne, przyjazd zagranicznej delegacji, wystąpienie publiczne, zaprezentowanie oferty, negocjacje czy też swobodna komunikacja podczas wyjazdu delegacyjnego? Oferta szkoły językowej online oferuje szeroką gamę różnych kursów dedykowanych dla firm – z pewnością więc znajdziesz dopasowany kurs pod potrzeby swoich pracowników i pozwolisz im na swobodniejszą pracę, która przyniesie wiele korzyści i zysków dla firmy. Zajęcia sportowe, owocowe dni, opieka medyczna, ubezpieczenie – tego typu benefity to obecnie podstawa, warto więc wyróżnić się czymś, co przyciągnie przyszłych, cennych pracowników. Kurs językowy dla firm w wygodnej formie online to strzał w dziesiątkę!

Czytaj więcej

Kursy językowe dla firm – dodatkowe korzyści

Wiele materiałów, nowinek technologicznych, innowacji ze świata dostępnych jest w pierwszej kolejności właśnie w języku angielskim. Jego znajomość otwiera więc wiele możliwości, perspektyw oraz kontaktów biznesowych. Chcąc więc budować międzynarodowe kontakty, mieć dostęp do najnowszych rozwiązań i informacji, zwiększyć międzynarodową sprzedaż w swoim przedsiębiorstwie, a także zasłynąć w międzynarodowym świecie jako profesjonalna firma oraz dobry partner biznesowy, musisz posiadać wykwalifikowaną kadrę, która posługuje się językiem angielskim. Targi, konferencje, zawieranie znajomości biznesowych – do tego z pewnością wymagany jest język angielski. Kurs językowy dla firm to także ciekawy sposób na integrację zespołu – wspólne zajęcia w swobodnej atmosferze pozwolą na doskonałą zabawę i zawężenie więzi oraz umocnienie relacji. Pracownicy, mając dostęp do takich kursów, czują także, że firma chce inwestować w ich rozwój – doceniony zespół z pewnością odpłaci się większą motywacją oraz zaangażowaniem, co przełoży się na kolejne korzyści dla firmy. Nie zwlekaj, zapoznaj się z naszą ofertą kursów angielskiego dla firm i skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

W jaki sposób prowadzone są kursy językowe dla firm?

Dopasuj dogodny termin oraz intensywność zajęć do własnych potrzeb i możliwości. Oferujemy pełną elastyczność, a także jedną z najskuteczniejszych trybów nauki – zajęcia prowadzone są zarówno przez lektorów polskich, jak również native speakerów. Masz jakieś pytania, chcesz dopasować kurs konkretnie pod swoją firmę i wymagania branży, a może potrzebujesz rozwiać wątpliwości? Zgłoś się do nas! Skontaktować możesz się z nami zarówno telefonicznie, mailowo oraz przez media społecznościowe, jak również zostawić nam dane do siebie, a z pewnością jak najszybciej nasi konsultanci oddzwonią czy też skontaktują się mailowo. Postaw na skuteczną i ciekawą formę nauki języka angielskiego i otwórz nowe możliwości dla swojego biznesu!