Kursy intensywne

Masz mało czasu i potrzebujesz szybko nauczyć się mówić po angielsku?

Rozmowa o pracę

Ten przyspieszony kurs pozwoli Ci wygrać każdą rozmowę o pracę.
Zwiększysz swoją pewność siebie i zaczniesz swobodnie mówić o swoich osiągnięciach. Dowiesz się jak odpowiadać na niewygodne pytania i zachować zimną krew. Nauczymy Cie jak przełamać nudny schemat rozmów i zjednać sobie HR-y.

Nagły wyjazd służbowy

To przyspieszony kurs który pozwoli Ci skutecznie opanować słownictwo z zakresu: lotniska, restauracje, hotele, zwroty grzecznościowe, rozmowy biznesowe, negocjacje. Jesteśmy gotowi przygotować Cie do mówienia o Twoim projekcie przed zagranicznym klientem lub tematach dotyczących spotkania biznesowego na które wysyła Cię Twój szef. 

Prezentacje

Zdobądź w krótkim czasie przydatne narzędzia które obudzą Twoja prezentację i zaangażują widownie. Szybko i skutecznie nauczymy Cię zwrotów które przełamią schemat i pozwolą Ci stworzyć nieszablonowy występ. Naszą inspiracją do stworzenia tego kursu był sam Steve Jobs, którego metody nie mają sobie równych.

Wizyta z zagranicy

Tutaj kurs opiera się na budowaniu możliwych scenariuszy wizyt zagranicznych klientów bądź inwestorów. Nauczymy Cie jak formalnie przywitać się z gościem z zagranicy a potem jaki żart rzucić przy obiedzie żeby rozluźnić atmosferę. Przełamiemy Twoja barierę językową i zbudujemy pewność siebie w jak najkrótszym czasie.

Jeśli masz do mnie pytania, to z przyjemnością z Tobą porozmawiam!