Kursy intensywne języka angielskiego

Sprawdziliśmy, że przy spotkaniach 3x/tydzień możesz podnieść swój poziom o jeden w górę już w trzy miesiące. 

Odtwórz wideo
Kobieta prowadząca intensywny kurs angielskiego z uczniem - martinschool.pl

Rozmowa o pracę

Ten przyspieszony kurs pozwoli Ci wygrać każdą rozmowę o pracę.
Zwiększysz swoją pewność siebie i zaczniesz swobodnie mówić o swoich osiągnięciach. Dowiesz się jak odpowiadać na niewygodne pytania i zachować zimną krew. Nauczymy Cie jak przełamać nudny schemat rozmów i zjednać sobie HR-y.

Nagły wyjazd służbowy

To przyspieszony kurs który pozwoli Ci skutecznie opanować słownictwo z zakresu: lotniska, restauracje, hotele, zwroty grzecznościowe, rozmowy biznesowe, negocjacje. Jesteśmy gotowi przygotować Cie do mówienia o Twoim projekcie przed zagranicznym klientem lub tematach dotyczących spotkania biznesowego na które wysyła Cię Twój szef. 

Mężczyzna uczęszczający na kurs języka angielskiego przyspieszony - martinschool.pl
kursy angielskiego dla firm prowadzone przez lektora - martinschool.pl

Prezentacje

Zdobądź w krótkim czasie przydatne narzędzia które obudzą Twoja prezentację i zaangażują widownie. Szybko i skutecznie nauczymy Cię zwrotów które przełamią schemat i pozwolą Ci stworzyć nieszablonowy występ. Naszą inspiracją do stworzenia tego kursu był sam Steve Jobs, którego metody nie mają sobie równych.

Wizyta z zagranicy

Tutaj kurs opiera się na budowaniu możliwych scenariuszy wizyt zagranicznych klientów bądź inwestorów. Nauczymy Cie jak formalnie przywitać się z gościem z zagranicy a potem jaki żart rzucić przy obiedzie żeby rozluźnić atmosferę. Przełamiemy Twoja barierę językową i zbudujemy pewność siebie w jak najkrótszym czasie.

grupa prowadzących intensywny kurs angielskiego - martinschool.pl

Dopasujemy lektora pod Twoje potrzeby!

Mężczyzna w szkole języka angielskiego - martinschool.pl

Intensywny kurs angielskiego – szybko i skutecznie nabądź swobody językowej!

Nagły wyjazd delegacyjny, a może okazja pracy dla zagranicznej firmy? Decyzja studiów za granicą czy też wzięcia udziału w programach wymiany studenckiej? Przeprowadzka, podróż, odwiedziny osoby z zagranicy? Chcesz szybko nauczyć się podstaw, konkretnego słownictwa, które pozwoli na swobodną komunikację, a może przypomnieć sobie język, przełamać wewnętrzne bariery i nabrać ponownej biegłości w mówieniu i pisaniu? Przyspieszony kurs angielskiego stworzony jest dla Ciebie! Szybko, skutecznie i w doskonałej atmosferze nabierzesz swobodę w mówieniu w tym języku. Postaw na ekspresowy progres, który da Ci mnóstwo satysfakcji oraz pozwoli na nowe, ekscytujące perspektywy. Zapisz się na jeden z naszych intensywnych kursów angielskiego i otwórz sobie drzwi na świat!

Czytaj więcej

Kurs języka angielskiego przyspieszony – poznaj nasze warianty

Rozmowa o pracę, nagły wyjazd służbowy, prezentacje i wystąpienia publiczne, wizyta zagranicznych gości, klientów czy partnerów biznesowych – tego typu intensywne kursy angielskiego pozwolą Ci nabyć swobody językowej, zwiększą pewność siebie, a także pozwolą Ci łatwo wybrnąć ze stresujących sytuacji. Na kursie rozmowy kwalifikacyjnej szczególny nacisk kładziony jest na swobodną prezentację osiągnięć, doświadczenia i oczekiwań – zależy nam abyś swobodnie opowiedział o sobie, swojej karierze, a także był przygotowany na HRowy schemat rozmów. Nagły wyjazd służbowy to kurs, który opiera się na szybkim i skutecznym opanowaniu komunikacji na lotnisku, w restauracji, hotelu, zwrotów grzecznościowych, biznesowych czy też negocjacji. Ten przyspieszony kurs języka angielskiego przygotuje Cię do spotkania z zagranicznym klientem, a także pozwoli na swobodę podczas czasu wolnego. Nieszablonowe wystąpienie, zaciekawienie widowni, swoboda mówieniu o swoim projekcie czy ofercie firmy – tego nauczysz się w krótkim czasie na kursie prezentacji oraz wystąpień publicznych. Kurs wizyta z zagranicy to natomiast oferta dla osób, które szybko i efektywnie chcą nauczyć się formalnych powitań zagranicznych gości, swobodnie oprowadzić ich po firmie czy po mieście, a także w luźnej atmosferze zjeść obiad czy lunch. Oprócz tego w naszej szkole językowej znajdziesz również kursy dedykowane – Tobie, Twoim potrzebom i wymaganiom. Na takim kursie sam decydujesz o poruszanej tematyce, obszarze, którego chcesz się nauczyć oraz o intensywności i częstotliwości zajęć. Zapoznaj się z całą naszą ofertą i wybierz najkorzystniejszy wariant dla siebie!

Przyspieszony kurs angielskiego – zgłoś się do nas!

Masz jakieś pytania, chcesz dopytać o szczegóły kursu, a może od razu się zapisać? Skontaktuj się z nami – telefonicznie, mailowo bądź przez media społecznościowe. Na naszej stronie możesz zostawić również swoje dane kontaktowe, a my z pewnością oddzwonimy! Naszą ofertę kierujemy zarówno dla osób prywatnych, jak również firm – zależy nam na szerokim odbiorze i trafieniu do wszystkich, którym zależy na rozwoju umiejętności językowych, a także skutecznej nauce języka angielskiego w połączeniu z doskonałą zabawą!