Kursy online języka angielskiego

Zyskaj czas i ucz się tam gdzie Ty chcesz.
Odtwórz wideo
kursy językowe online prowadzone przez lektorów- martinschool.pl

Business English

Poszerzaj swoje słownictwo w zakresie swojej branży. Spersonalizowany kurs biznesowy pozwoli Ci swobodnie komunikować się z Twoimi klientami lub przełożonymi, nauczy Cię pisać wiadomości e-mail, wykonywać połączenia głosowe czy przygotowywać prezentacje. Rozwijaj siebie, stań się skuteczniejszy i zaskocz swojego szefa!

Native speaker

Jeżeli nie masz czasu podróżować a chciałbyś doświadczyć autentycznego akcentu z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych lub Australii to ten kurs jest dla Ciebie. Dokonaj pełnego zanurzenia w języku angielskim i podróżuj z nami bez wychodzenia z domu. Ten kurs daje Ci również szansę na zwiększenie pewności siebie w komunikacji i nabraniu płynności językowej.

dwie osoby na kursie online języka angielskiego - martinschool.pl
Kobieta prowadząca intensywny kurs angielskiego z uczniem - martinschool.pl

Rozmowa o pracę

Ten kurs pozwoli Ci wygrać każdą rozmowę o pracę. Zwiększysz swoją pewność siebie i zaczniesz swobodnie mówić o swoich osiągnięciach. Dowiesz się jak odpowiadać na niewygodne pytania i zachować zimną krew. Nauczymy Cie jak przełamać nudny schemat rozmów i zjednać sobie HR-y

Kurs dedykowany

Stworzyliśmy ten kurs chcąc podążać za Twoimi zróżnicowanymi potrzebami. Jesteśmy gotowi wysłuchać Ciebie i stworzyć kurs który skupi się na pojedynczych zagadnieniach które od zawsze chciałeś poruszyć lub sprawiały Ci problem. Punkt po punkcie będziemy realizować nasz plan i monitorować Twój progres.

Mężczyzna i kobieta na kursie angielskiego online - martinschool.pl

Dopasujemy lektora pod Twoje potrzeby!

Mężczyzna w szkole języka angielskiego - martinschool.pl

Kurs angielskiego online – poznaj jego zalety

Chcesz zaoszczędzić czas, a także móc uczestniczyć w zajęciach niezależnie od tego, w jakim miejscu teraz jesteś, zyskać olbrzymią elastyczność, wygodnie uczyć się języka w domowym zaciszu, a także skorzystać z szerokiej oferty różnych programów nauczania? Postaw na kurs języka angielskiego online. Niezależnie od tego czy jesteś w domu – na wygodnym fotelu czy też przy ulubionym biurku, na wyjeździe służbowym – w kraju czy też zagranicą, jedziesz pociągiem bądź odpoczywasz na działce – przy trybie nauki online nie ominiesz żadnych zajęć, dzięki czemu Twoja nauka będzie dużo skuteczniejsza i efektywniejsza. Ucząc się języka przez Internet oszczędzasz również sporo czasu potrzebnego na dojazd do szkoły stacjonarnej. Co więcej taki tryb nauki pozwala także na swobodne dopasowanie zajęć pod natłok obowiązków domowych oraz zawodowych – kursy językowe online z łatwością dopasujesz do swojego grafiku! Zaletą kursów angielskiego online jest również wygoda – to ty decydujesz o miejscu, w którym odbywają się zajęcia. Wybierz najbardziej komfortowe i swobodnie ucz się tego praktycznego oraz niezwykle ciekawego języka!

Czytaj więcej

Kursy językowe online – zapoznaj się z naszą propozycją

Oferta szkoły językowej obejmuje zarówno kursy intensywne, jak i standardowe, kursy angielskiego online od podstaw oraz różnych stopni zaawansowania, naukę języka biznesowego, przygotowanie pod prezentację, wystąpienie publiczne, rozmowy o prace, jak również pod nagły wyjazd delegacyjny czy wizytę osób z zagranicy. Oprócz tego znajdziesz również kursy angielskiego online dedykowane – Tobie i Twoim potrzebom. Chcesz skupić się na konkretnych zagadnieniach, poszerzyć słownictwo, podnieść swoją biegłość w gramatyce bądź wymowie, przygotować się pod dany wyjazd czy spotkanie? Kurs dedykowany jest stworzony dla Ciebie! Zapoznaj się z całą ofertą kursów angielskiego online i wybierz opcję dla siebie! Ucz się języka angielskiego i korzystaj ze wszystkich możliwości jakie oferuje! Podróże, rozwój zawodowy, swobodna komunikacja z ludźmi z całego świata czy też dostęp do wiedzy – artykułów, czasopism, książek, badań, kursów, najświeższych informacji, nowinek technologicznych, innowacji, kurs języka angielskiego online to inwestycja, która z pewnością otwiera przed Tobą wiele możliwości!

Kurs języka online – jak zapisać się do szkoły?

Zainteresowała Cię nasza oferta, a może chcesz dopytać o szczegóły naszych kursów języka angielskiego online? W takim razie zostaw nam kontakt do siebie bądź skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo czy też za pomocą mediów społecznościowych. Dołącz do grupy naszych kursantów i postaw na szybki progres oraz naukę w przyjemnej oraz swobodnej atmosferze. Zapisując się na nasze kursy nie podpisujesz umowy – jedynie regulamin. Możesz więc skorzystać z interesującej Cię intensywności kursu, a także zawsze przełożyć zajęcia na dogodniejszy termin – musi się to jednak odbyć najpóźniej 24 godziny przed ich planowanym rozpoczęciem. Kursy języka angielskiego online z polskim lektorem oraz native speakerami – podnieś swoje zdolności językowe pod okiem doświadczonych lektorów!