(+48) 693 543 429

Kursy intensywne

  • Masz mało czasu i potrzebujesz szybko nauczyć się mówić po angielsku?
Poznaj szczegóły

Kurs dopasowany pod Twoje potrzeby

Rozmowa o pracę

Ten przyspieszony kurs pozwoli Ci wygrać każdą rozmowę o pracę. Zwiększysz swoją pewność siebie i zaczniesz swobodnie mówić o swoich osiągnięciach. Dowiesz się jak odpowiadać na niewygodne pytania i zachować zimną krew. Nauczymy Cie jak przełamać nudny schemat rozmów i zjednać sobie HR-y. 

Szybka nauka języka angielskiego – intensywny kurs angielskiego -jak to zrobić?

Wiele osób, które podejmują się nauki języka angielskiego marzy o tym, aby płynnie mówić już po kilku lekcjach. Czy jest to w ogóle możliwe? Oczywiście to wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji, ale intensywny kurs angielskiego jest w stanie przyspieszyć proces nauki. Może przełożyć się na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów, ponieważ nauczyciel poświęca uczniowi wtedy bardzo dużo czasu, a tym samym przyswajanie wiedzy odbywa się w bardzo zaawansowany sposób, i to pod każdym względem. Wystarczy, że skorzystamy z usług profesjonalnej szkoły językowej, a można będzie cieszyć się z nauki języka angielskiego w szybkim tempie. Jeżeli więc zastanawiasz się, jak szybko nauczyć się języka angielskiego, warto podjąć naukę w profesjonalnej szkole. Dzięki temu osiągniesz zamierzone efekty, a Twój angielski będzie dobry, jak nigdy dotąd. 

 

Trzeba mieć świadomość, że samodzielna nauka języka angielskiego nie jest prosta. Nie ma osoby, która by nas motywowała, a także poprawiała nasze błędy. Lepiej więc skorzystać z usług profesjonalnej szkoły oferującej intensywny kurs angielskiego warszawa. Nie dość, że języka można będzie nauczyć się szybko, to jeszcze na dobrym poziomie, bez błędów i bez złych nawyków. Zdecydowanie przełoży się to na bardzo dobre rezultaty i zadowalające efekty. Taki szybki kurs angielskiego będzie jak najbardziej ciekawą formą, z której można będzie wynieść bardzo dużo.

 

Oczywiście, aby intensywny angielski mógł mieć rację bytu, wymagane jest pełne zaangażowanie od ucznia. To jest czynnik niezbędny, jeżeli nauka ma przebiegać sprawnie i odbywać się w korzystny pod każdym względem sposób. Można będzie cieszyć się wtedy z tego, że nauka nie pójdzie w las, a efekty będą zauważalne. Tylko dzięki pełnemu zaangażowaniu intensywny kurs angielskiego kraków będzie przynosił bardzo dobre rezultaty, a przecież o to właśnie chodzi, aby tak było. Taki intensywny kurs angielskiego wrocław ma wtedy po prostu sens.

Nagły wyjazd służbowy

To przyspieszony kurs który pozwoli Ci skutecznie opanować słownictwo z zakresu: lotniska, restauracje, hotele, zwroty grzecznościowe, rozmowy biznesowe, negocjacje. Jesteśmy gotowi przygotować Cie do mówienia o Twoim projekcie przed zagranicznym klientem lub tematach dotyczących spotkania biznesowego na które wysyła Cię Twój szef. 

Prezentacje

Zdobądź w krótkim czasie przydatne narzędzia które obudzą Twoja prezentację i zaangażują widownie. Szybko i skutecznie nauczymy Cię zwrotów które przełamią schemat i pozwolą Ci stworzyć nieszablonowy występ. Naszą inspiracją do stworzenia tego kursu był sam Steve Jobs, którego metody nie mają sobie równych.

Wizyta z zagranicy

Tutaj kurs opiera się na budowaniu możliwych scenariuszy wizyt zagranicznych klientów bądź inwestorów. Nauczymy Cie jak formalnie przywitać się z gościem z zagranicy a potem jaki żart rzucić przy obiedzie żeby rozluźnić atmosferę. Przełamiemy Twoja barierę językową i zbudujemy pewność siebie w jak najkrótszym czasie. 

Zostaw swój kontakt