(+48) 693 543 429

Kursy języka
angielskiego dla firm

  • Chcesz podszkolić swój zespół i szukasz szkoły do swojej firmy?
    • Jesteś niezadowolony z nauki w swojej firmie i chcesz wprowadzić zmiany?
    Poznaj szczegóły!

kurs dopasowany pod Twoje potrzeby

General English

Pracownicy swobodnie będą mogli poruszać się po takich tematach jak: praca, hobby, podróże w delegacji, kultura, relacje międzyludzkie, przyjaciele, newsy z całego Świata oraz wiele innych atrakcyjnych dla nich kwestii. Ten kurs nauczy pracowników jak wykorzystywać angielski w życiu codziennym i komunikować się bez bariery językowej.

Angielski dla firm – znajomość języka obcego w biznesie to podstawa!

Angielski dla firm – w dzisiejszych czasach bez znajomości języka jest jak bez ręki, szczególnie, jeżeli chcesz prowadzić firmę, która osiąga sukces na całym świecie i nawiązuje kontakty biznesowe z klientami z innych krajów. Wtedy znajomość przynajmniej języka angielskiego jest wręcz niezbędna.

Dzięki temu, przedsiębiorca bez żadnych problemów może porozumieć się z kontrahentem bez żadnych pośredników. Wiele szkół językowych oferuje obecnie angielski dla firm, dlatego nie będzie żadnego problemu z tym, aby znaleźć miejsce odpowiednie do nauki, spełniające oczekiwania i pozwalające na rozwijanie umiejętności językowych. Profesjonalne kursy językowe dla firm to podstawa, jeżeli chcesz nauczyć się mówić i pisać szybko. 

Choć wydatki związane z zapisaniem się na szkolenia językowe dla firm mogą być dość wysokie, jest to inwestycja, która bardzo szybko się zwróci. Można będzie cieszyć się z nawiązywania wyjątkowo dobrych kontaktów biznesowych z kontrahentami z różnych krajów, bez żadnych ograniczeń. Na pewno przełoży się to w znaczący sposób na rozwój firmy, która będzie dzięki temu działała prężnie, i to pod każdym względem. Zdecydowanie stanowiło to będzie dla każdego bardzo dobrą sytuację.

Właściciele firm powinni dbać zarówno o swój rozwój, jak i rozwój swojej firmy, dlatego szkolenia językowe dla firm warszawa są odpowiedzią na ich potrzeby. Warto się na nie zapisać, jeżeli marzysz o tym, aby Twoja firma rozwijała się prężnie. Dziś angielski dla firm warszawa to podstawa, dlatego zdecydowanie należy mieć biegłość w posługiwaniu się tym językiem. Dzięki temu nie będzie żadnych problemów z nawiązywaniem kontaktów biznesowych.

Bussines English

Poszerzaj słownictwo w zakresie branży każdego ze swoich pracowników. Spersonalizowany kurs biznesowy pozwoli aby Twój team swobodnie komunikował się z Twoimi klientami lub przełożonymi, nauczy ich pisać wiadomości e-mail, wykonywać połączenia głosowe czy przygotowywać prezentacje. Rozwijajcie firmę razem, stańcie się skuteczniejsi i zaskoczcie swojego szefa!

Native Speaker

Dzięki temu kursowi pracownicy bedą mieli szanse dokonać pełnego zanurzenia w języku. Brak możliwości ucieczki w język ojczysty mocno motywuje do przełamania bariery w mówieniu i zwiększenia pewności siebie w komunikacji. Ten kurs bardzo dobrze sprawdza się dla osób które chcą znacznie podnieść swoje dotychczasowe umiejętności językowe.

Negocjacje

Nauczymy pracowników jakich zwrotów używać podczas spotkań negocjacyjnych. Stworzymy praktyczne scenariusze podczas których każdy będzie miał szansę przećwiczyć dany temat przed spotkaniem lub rozmową telefoniczną z klientem. 

Prezentacje

To jedno z najprzydatniejszych narzędzi w firmie. Ten kurs otworzy drzwi do tworzenia profesjonalnych oraz nieszablonowych prezentacji. Pozwoli zaangażować uczestników i otrzymać gromkie brawa na końcu występu. Naszą inspiracją do stworzenia tego kursu był sam Steve Jobs, którego metody nie mają sobie równych. 

Zostaw swój kontakt