(+48) 693 543 429

Kursy języka
angielskiego Online

  • Zajęcia online to praktyka stosowana przez lektorów na całym Świecie
    • Wybierając zajęcia Online nie tracisz czasu na dojazd i uczysz się tam gdzie Ty chcesz
    Poznaj szczegóły

Czego chcesz się nauczyć

Bussines English

Poszerzaj swoje słownictwo w zakresie swojej branży. Spersonalizowany kurs biznesowy pozwoli Ci swobodnie komunikować się z Twoimi klientami lub przełożonymi, nauczy Cię pisać wiadomości e-mail, wykonywać połączenia głosowe czy przygotowywać prezentacje. Rozwijaj siebie, stań się skuteczniejszy i zaskocz swojego szefa!

Native Speaker

Jeżeli nie masz czasu podróżować a chciałbyś doświadczyć autentycznego akcentu z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych lub Australii to ten kurs jest dla Ciebie. Dokonaj pełnego zanurzenia w języku angielskim i podróżuj z nami bez wychodzenia z domu. Ten kurs daje Ci również szansę na zwiększenie pewności siebie w komunikacji i nabraniu płynności językowej. 

Kurs dedykowany

Stworzyliśmy ten kurs chcąc podążać za Twoimi zróżnicowanymi potrzebami. Jesteśmy gotowi wysłuchać Ciebie i stworzyć kurs który skupi się na pojedynczych zagadnieniach które od zawsze chciałeś poruszyć lub sprawiały Ci problem. Punkt po punkcie będziemy realizować nasz plan i monitorować Twój progres. 

Rozmowa o pracę

Ten kurs pozwoli Ci wygrać każdą rozmowę o pracę. Zwiększysz swoją pewność siebie i zaczniesz swobodnie mówić o swoich osiągnięciach. Dowiesz się jak odpowiadać na niewygodne pytania i zachować zimną krew. Nauczymy Cie jak przełamać nudny schemat rozmów i zjednać sobie HR-y. 

Zostaw swój kontakt