Nasi lektorzy

W naszym zespole znajdziesz wyłącznie wykwalifikowanych lektorów którzy ukończyli studia lingwistyczne w Polsce i na zagranicznych uczelniach. 

Mając swój sprawdzony zespół dobieramy dla Ciebie nauczyciela nie tylko pod Twoje oczekiwania względem kursu ale również pod Twoją osobowość. Dzięki temu masz chęć do nauki a Twoja motywacja pozostaje na wysokim poziomie.

Native speaker kto to? - martinschool.pl

Chris

Native speaker, lektor od 2015r. specjalizujący się w przełamywaniu barier językowych obcokrajowców. Absolwentka Fine Arts & Performing Arts w Trynidad i Tobago, ekspert w business english, kreatywna, motywująca.

Lektor kursu języka angielskiego online - Jose - martinschool.pl

Jose

Gwatemalczyk żyjący w Polsce. Lubi zgłębiać interesujące go zagadnienia. Jest przyjazny i entuzjastyczny. Nauczyciel języków obcych z 6-letnim doświadczeniem w nauce kursantów z odmiennych kultur i w różnym wieku. Nie może się doczekać, aby Cię poznać i rozpocząć razem z Tobą wspaniałą podróż nauki języka hiszpańskiego.

lektor języka angielskiego - martinschool.pl

Marta

Certyfikowany lektor TESOL - Arizona State University z 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Specjalistka w wykorzystywaniu najnowszych technologii oraz aplikacji edukacyjnych w nauczaniu. Aktywnie zbiera feedback od kursantów, dzięki czemu zajęcia są angażujące i motywujące do rozwoju.

Mężczyzna lektor języka angielskiego - native - martinschool,pl

Marcin

Lektor z 7 letnim doświadczeniem w szybkiej nauce. Absolwent Filologii Angielskiej, ekspert w przełamywaniu barier, otwarty i wymagający. Szkoleniowiec w wielu korporacjach.

lektorzy języka angielskiego - kobieta - martinschool.pl

Angelika

Absolwentka lingwistyki stosowanej języka angielskiego i francuskiego. Lektorka i tłumaczka, która stale rozwija swój warsztat metodyczny. Jej głównym celem jest przełamywanie barier językowych i efektywna nauka nastawiona na płynną komunikację. Jej motywacją są postępy kursantów i zarażanie ich miłością do nauki języków. Metody i tematykę zajęć dopasowuje do indywidualnych potrzeb i zainteresowań uczniów.

Lektor języka angielskiego z Tajwanu - martinschool.pl

Agata

Praca z ludźmi jest jej siłą napędową. Karierę nauczyciela zaczęła na Tajwanie, gdzie przez 2 lata pracowała najpierw z kadrą managerską w jednej z tajwańskich firm, a następnie zdobyła doświadczenie pracując z dziećmi. Sama mówi w czterech językach: polskim, angielskim, rosyjskim i mandaryńskim. W wolnych chwilach medytuje, ćwiczy jogę i gra w bilarda.

Native speaker z Nigerii - martinschool.pl

Precious

Native speaker z Nigerii władający czystym oraz wyraźnym amerykańskim akcentem. Ekspert w budowaniu pewności siebie poprzez bezpośredni kontakt z kursantem. Wymagający i dobrze zorganizowany nauczyciel. Przeprowadzając wnikliwy wywiad z kursantem sam projektuje zajęcia pod jego potrzeby.

Native speaker z Ghany - martinschool.pl

Benedicta

Native speaker z Ghany gdzie urzędowym językiem jest angielski. Studentka ostatniego roku Business Management z wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi. Lektorka która na pierwszych zajęciach przełamuje bariery i otwiera kursanta bez względu na poziom językowy. Bardzo otwarta i empatyczna w stosunku do innych kultur. Jej zajęcia pozwolą Ci całkowicie zanurzyć się w języku zupełnie jakbyś był w Anglii lub USA.

Kim jest native speaker? Szkoła językowa - martinschool.pl

Wiktor

Absolwent Kolegium Nauczycieli Języków Obcych oraz Szkoły Głównej Handlowej. Doświadczony lektor specjalizujący się w języku biznesowym. Każdy kurs, niezależnie od wieku i poziomu wiedzy uczestnika, traktuje jak ambitny i wymagający projekt. Pasjonat futbolu, w czasie wolnym śpiewa i gra na saksofonie.

Native speaker z Kanady, Toronto. Certyfikowany lektor TESOL - martinschool.pl

Lidia

Native speaker z Kanady, Toronto. Certyfikowany lektor TESOL, specjalista w nauczaniu dorosłych oraz młodzieży, pomysłowa, otwarta, zaangażowana.

Native speakerzy z Zimbabwe - martinschool.pl

Ingrid

Native speaker z Zimbabwe gdzie urzędowym językiem jest angielski. Lektorka naucza dzieci jak wyrażać siebie za pomocą języka. Stosuje metody bezpośredniej komunikacji aktywizując nawet najmłodszych oraz niecierpliwych kursantów. Studentka pierwszego roku psychologii klinicznej na Uniwersytecie Ekonomiczno-Humanistycznym.

Lektorzy języka angielskiego - martinschool.pl

Magdalena

Absolwentka Filologii Angielskiej w Zakresie Studiów Amerykanistycznych. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi na różnych stanowiskach w Polsce i w Hiszpanii sprawia, że zajęcia są dopasowane do potrzeb, zainteresowań i celów kursantów. Pasjonuje się mentoringiem, coachingiem językowym, neurodydaktyką i wszystkim co wiąże się z działaniem ludzkiego mózgu. Joga i filiżanka dobrej kawy to jej sposób na relaks a miejscem na ziemi do którego zawsze wraca jest Barcelona.

Lektor z certyfikatem ESL Teacher w USA - martinschool.pl

Raquel

Raquel ukończyła certyfikat ESL Teacher w USA. Języka angielskiego uczy od 7 lat i ma doświadczenie w nauczaniu dorosłych oraz pracowników korporacji od poziomu A2 aż po C2 Business English! W Polsce żyje i przekazuje swoją wiedzę już 4 lata. Energetyczna i empatyczna potrafi zaangażować każdego z kursantów. W deszczowe dni maluje słuchając jazzu.

Lektor z certyfikatem nauczycielskim Cambridge University - martinschool.pl

Agnieszka

Absolwentka Uniwersytetu Ślaskiego z certyfikatem nauczycielskim Cambridge University i 10-letnim doświadczeniem w pracy lektora. Na stałe mieszka w Mediolanie, gdzie prowadzi kursy Business English dla najwiekszych firm włoskich i międzynarodowych. Pomaga uczniom w przełamywaniu barier językowych w sytuacjach zawodowych i prywatnych. W języku zwraca szczególną uwagę na wymowę i komunikatywność

Lektor z Londynu - nauka języka angielskiego - martinschool.pl

Gosia

Gosia uczy się angielskiego od najmłodszych lat. Jako dziewięciolatka zamieszkała w Anglii, gdzie przez 5 lat zdobywała umiejętności językowe. Po powrocie do Polski szlifowała swoje zdolności przygotowując się do wielu konkursów językowych i podczas studiów z Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Gosia stawia nacisk na mówienie, dlatego zajęcia od poziomu A2 prowadzi głównie w języku angielskim, aby uczniowie uczyli się swobodnie porozumiewać od początku swojej przygody z tym językiem. Jako osoba studiująca Master in Management oraz pracująca również w obszarach marketingu i sprzedaży, Gosia uwielbia uczyć business English i podczas zajęć przekazywać też swoją wiedzę biznesową.

Lektor - nauka angielskiego od podstaw - martinschool.pl

Natalia

Nauczycielka z pięcioletnim stażem w pracy z Uczniami indywidualnymi jak i firmowymi na wszystkich poziomach znajomości języka angielskiego. Absolwentka Dundee University pomoże w objaśnieniu kultury i zwyczajów Brytyjczyków oraz wypracowaniu preferowanego akcentu i poprawnej intonacji. Na zajęciach korzysta z interaktywnej platformy edukacyjnej, rozmawiając z Uczniami na prowokujące do dyskusji tematy czy omawiając ich życie codzienne i zainteresowania. Z wykształcenia ilustratorka i animatorka komputerowa nie boi się nowych technologii.

Lektor native speaker szkoły językowej - martinschool.pl

Arese

Otwarty, angażujący native speaker z doświadczeniem w kształceniu zarówno dzieci, jak i dorosłych. Elastycznie dobierze indywidualne podejście względem charakteru, oczekiwań i wymagań każdego ucznia. Świetnie sprawdzi się jako pomoc przy przygotowaniu do egzaminów językowych, a także w nauce specjalistycznego słownictwa branżowego. Stawia na solidną organizację pracy, zachowując przy tym swobodną i przyjazną atmosferę.

Lektor native speaker z Londynu - kursy angielskiego martinschool.pl

Thomas

Native speaker z Londynu mówiący czystym, brytyjskim akcentem. Posiada obszerne doświadczenie w pracy z uczniami w każdym wieku. Wykorzystując indywidualne podejście do kursanta uczy poprawnej i zrozumiałej wymowy oraz efektywnej komunikacji zarówno w Business English, jak i General English.

Karian

Karian

Karian to native speakerka z Ameryki Południowej. Energiczna i kontaktowa, cechuje się otwartością na potrzeby i oczekiwania kursanta. Pomaga przełamać barierę mówienia, chętnie przygotuje plan umożliwiający zwiększenie zasobu słownictwa bądź sprawne opanowanie problematycznych zagadnień gramatycznych. Pasjonatka tańca i muzyki, prowadzi również szkółkę taneczną.

Greg

Greg

Greg to native speaker pochodzący z Kalifornii (USA), natomiast płynnie porozumiewa się również po polsku. Ukończył studia badające relacje między literaturą, kulturą i językami angielskim i francuskim, a także magisterkę z komunikacji biznesowej. Przepracował ponad 10 lat w Stanach na stanowiskach m.in. Foreign Language Assistant oraz Project Manager, stąd posiada również doświadczenie w środowiskach wymagających korzystania z Business English. Od 2017 roku pracował jako lektor angielskiego w szkole językowej we Francji, następnie od 2019 r. również w Polsce. Przyjazny i otwarty, stawia na indywidualne podejście do każdego kursanta i elastyczny dobór materiałów na podstawie przeprowadzonego na pierwszych zajęciach wywiadu.

Anastasia

Anastasia

Wieloletnia nauka w połączeniu z pracą jako Digital Marketing Manager w firmie nowojorskiej sprawiły, że akcent lektorki nie odbiega od akcentu native speakera. Anastasia ma doświadczenie w pracach tłumaczeniowych, nauczaniu akademickim, a także prowadzeniu zajęć indywidualnych oraz grupowych na każdym poziomie zaawansowania. W razie potrzeby jest w stanie przedstawić plan nauki rozłożony w czasie, dopasowany do indywidualnych celów i potrzeb - w ten sposób można mieć pewność, że rezultatem konsekwentnie wykonywanej pracy będzie osiągnięcie z góry zaplanowanych celów.

Derek

Derek jest native speakerem z USA, specjalistą w rozwijaniu komunikacji interpersonalnej, budowaniu pewności siebie, zajmuje się też technikami szybkiego zapamiętywania. Sposób uczenia dobiera zgodnie z poziomem zaawansowania kursanta, by zmaksymalizować efektywność nauki. Jako lektor nauczający obcokrajowców ma już ponad 10-letnie doświadczenie. Porozumiewa się również po polsku w stopniu komunikatywnym.

Roxaine

Entuzjastyczna, pewna siebie i kreatywna lektorka wyspecjalizowana w nauczaniu dzieci i młodzieży. Wykorzystując cierpliwość i inteligencję emocjonalną, Roxy jest w stanie przemówić nawet do najbardziej opornych kursantów, zapewniając stały progres językowy najmłodszych oraz ich aktywne uczestnictwo w zajęciach.

Kinga

Wysoko wykwalifikowana nauczycielka i tłumaczka angielskiego, uczy również dzieci. Chętnie przygotuje program nauki precyzyjnie skrojony pod konkretnego kursanta, mający na celu na przykład ułatwienie komunikacji w środowisku biznesowym lub akademickim. Certyfikowana lektorka TEFL i do niedawna mieszkanka Wielkiej Brytanii, uwielbia brytyjski język i kulturę.

Dopasujemy lektora pod Twoje potrzeby!

Mężczyzna w szkole języka angielskiego - martinschool.pl

Native speaker – kto to jest i dlaczego warto zdecydować się na kurs z taką osobą?

Rodzimy użytkownik danego języka, osoba, która wychowała się w kraju, w którym jest on językiem urzędowym, a także osoba, która posiada oryginalny akcent. Angielski native speaker to więc osoba, która urodziła się i wychowała w Wielkiej Brytanii czy też Stanach Zjednoczonych lub w innym kraju, gdzie język angielski jest językiem ojczystym. Czy jednak każda taka osoba może zostać native speakerem i skutecznie nauczać swojego języka? Do tego trzeba czegoś więcej. Dobrzy native speakerzy wyróżniają się umiejętnościami dydaktycznymi, zwracają uwagę na poprawne konstrukcje, gramatykę, nie tylko swobodnie posługują się swoim językiem, ale także posiadają odpowiednią wiedzę teoretyczną i przygotowanie do nauczania. Takie osoby potrafią zarówno przygotować Cię do swobodnej rozmowy w języku potocznym, jak i formalnym, dodatkowym bonusem jest także oryginalny, autentyczny akcent i poprawna wymowa. Chcąc więc skutecznie nauczyć się języka angielskiego, warto postawić na angielskiego native speakera, który jest jednocześnie rodzimym użytkownikiem angielskiego, jak również lektorem – osobą, która posiada wykształcenie i doświadczenie w tym kierunku. Takich właśnie native speakerów znajdziesz w naszej szkole!

Czytaj więcej

Angielski native speaker – przełam bariery językowe!

Osłuchanie się z akcentem, naturalne i charakterystyczne zwroty, kontakt z żywym językiem oraz poznanie mowy codziennej, wyrabianie sobie myślenia w języku angielskim, a także wiele ciekawostek językowych i kulturowych – zajęcia z native speakerami to masa korzyści, które przełożą się na Twój progres! Konwersacje z angielskim native speakerem pomogą również szybciej przełamać barierę językową – w końcu porozumiewasz się z nim tylko po angielsku. Masz jednak obawy, że nie wszystko zrozumiesz albo że native speaker nie zawsze będzie potrafił Ci dokładnie wyjaśnić jakieś kwestie? W naszej szkole wprowadziliśmy tryb nauki łączonej – zamienne zajęcia z polskim lektorem oraz angielskim native speakerem. Co więcej, kurs prowadzą różni doświadczeni lektorzy. Takie zestawienie to maksimum korzyści dla Ciebie oraz gwarantowany postęp w umiejętnościach językowych! Dodatkowo wszystkie nasze kursy prowadzone są online – bez obaw o swój zmienny harmonogram, liczne wyjazdy czy natłok obowiązków możesz więc dopasować wygodny termin i regularnie uczęszczać na zajęcia. Zapraszamy do kontaktu – telefonicznie, mailowo, przez formularz na stronie bądź przez media społecznościowe.

Lektorzy języka angielskiego – dołącz do naszego zespołu

Jesteś doświadczonym lektorem bądź angielskim native speakerem, który uwielbia język angielski i chciałby swoją pasją oraz umiejętnościami podzielić się z innymi? Zgłoś się do nas i zostań lektorem! Cały czas rozszerzamy swój zespół o nowych lektorów języka angielskiego, wyślij więc do nas swoje CV i dołącz do naszej załogi!