Nasi lektorzy

U nas możesz mieć zajęcia z kilkoma lektorami jednocześnie.

Mając swój sprawdzony zespół przetestowaliśmy jak działa połączenie polskiego lektora z native speakerem.
Nasi uczniowie twierdzą, że to niezła zabawa i solidny progres!

Chris

Native speaker, lektor od 2015r. specjalizujący się w przełamywaniu barier językowych obcokrajowców. Absolwentka Fine Arts & Performing Arts w Trynidad i Tobago, ekspert w business english, kreatywna, motywująca.

Karol

Native speaker ze Szkocji, Edynburg. Ekspert w nauce poprawnej wymowy oraz angielskich zwyczajów, uważny, dokładny i wymagający. Specjalista w tworzeniu nowych metod nauczania.

Marta

Certyfikowany lektor TESOL - Arizona State University z 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Specjalistka w wykorzystywaniu najnowszych technologii oraz aplikacji edukacyjnych w nauczaniu. Aktywnie zbiera feedback od kursantów, dzięki czemu zajęcia są angażujące i motywujące do rozwoju.

Marcin

Lektor z 7 letnim doświadczeniem w szybkiej nauce. Absolwent Filologii Angielskiej, ekspert w przełamywaniu barier, otwarty i wymagający. Szkoleniowiec w wielu korporacjach.

Angelika

Absolwentka lingwistyki stosowanej języka angielskiego i francuskiego. Lektorka i tłumaczka, która stale rozwija swój warsztat metodyczny. Jej głównym celem jest przełamywanie barier językowych i efektywna nauka nastawiona na płynną komunikację. Jej motywacją są postępy kursantów i zarażanie ich miłością do nauki języków. Metody i tematykę zajęć dopasowuje do indywidualnych potrzeb i zainteresowań uczniów.

Agata

Praca z ludźmi jest jej siłą napędową. Karierę nauczyciela zaczęła na Tajwanie, gdzie przez 2 lata pracowała najpierw z kadrą managerską w jednej z tajwańskich firm, a następnie zdobyła doświadczenie pracując z dziećmi. Sama mówi w czterech językach: polskim, angielskim, rosyjskim i mandaryńskim. W wolnych chwilach medytuje, ćwiczy jogę i gra w bilarda.

Precious

Native speaker z Nigerii władający czystym oraz wyraźnym amerykańskim akcentem. Ekspert w budowaniu pewności siebie poprzez bezpośredni kontakt z kursantem. Wymagający i dobrze zorganizowany nauczyciel. Przeprowadzając wnikliwy wywiad z kursantem sam projektuje zajęcia pod jego potrzeby.

Benedicta

Native speaker z Ghany gdzie urzędowym językiem jest angielski. Studentka ostatniego roku Business Management z wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi. Lektorka która na pierwszych zajęciach przełamuje bariery i otwiera kursanta bez względu na poziom językowy. Bardzo otwarta i empatyczna w stosunku do innych kultur. Jej zajęcia pozwolą Ci całkowicie zanurzyć się w języku zupełnie jakbyś był w Anglii lub USA.

Wiktor

Absolwent Kolegium Nauczycieli Języków Obcych oraz Szkoły Głównej Handlowej. Doświadczony lektor specjalizujący się w języku biznesowym. Każdy kurs, niezależnie od wieku i poziomu wiedzy uczestnika, traktuje jak ambitny i wymagający projekt. Pasjonat futbolu, w czasie wolnym śpiewa i gra na saksofonie.

Lidia

Native speaker z Kanady, Toronto. Certyfikowany lektor TESOL, specjalista w nauczaniu dorosłych oraz młodzieży, pomysłowa, otwarta, zaangażowana.

Ingrid

Native speaker z Zimbabwe gdzie urzędowym językiem jest angielski. Lektorka naucza dzieci jak wyrażać siebie za pomocą języka. Stosuje metody bezpośredniej komunikacji aktywizując nawet najmłodszych oraz niecierpliwych kursantów. Studentka pierwszego roku psychologii klinicznej na Uniwersytecie Ekonomiczno-Humanistycznym.

Magdalena

Absolwentka Filologii Angielskiej w Zakresie Studiów Amerykanistycznych. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi na różnych stanowiskach w Polsce i w Hiszpanii sprawia, że zajęcia są dopasowane do potrzeb, zainteresowań i celów kursantów. Pasjonuje się mentoringiem, coachingiem językowym, neurodydaktyką i wszystkim co wiąże się z działaniem ludzkiego mózgu. Joga i filiżanka dobrej kawy to jej sposób na relaks a miejscem na ziemi do którego zawsze wraca jest Barcelona.

Raquel

Raquel ukończyła certyfikat ESL Teacher w USA. Języka angielskiego uczy od 7 lat i ma doświadczenie w nauczaniu dorosłych oraz pracowników korporacji od poziomu A2 aż po C2 Business English! W Polsce żyje i przekazuje swoją wiedzę już 4 lata. Energetyczna i empatyczna potrafi zaangażować każdego z kursantów. W deszczowe dni maluje słuchając jazzu.

Agnieszka

Absolwentka Uniwersytetu Ślaskiego z certyfikatem nauczycielskim Cambridge University i 10-letnim doświadczeniem w pracy lektora. Na stałe mieszka w Mediolanie, gdzie prowadzi kursy Business English dla najwiekszych firm włoskich i międzynarodowych. Pomaga uczniom w przełamywaniu barier językowych w sytuacjach zawodowych i prywatnych. W języku zwraca szczególną uwagę na wymowę i komunikatywność

YOU MAY BECOME ONE OF US!

If you are energetic, open-minded and have teaching experience, please send your application.

If you are a Native Speaker feel free to apply.