Przygotowanie do egzaminów

Szukasz korepetycji z angielskiego przed egzaminem? Stawiasz na skuteczne kursy, które pozwolą Ci utrwalić wiedzę, a także rozwiać wątpliwości i uzyskać swobodę językową?

Zgłoś się do naszej szkoły!

kursy językowe online prowadzone przez lektorów- martinschool.pl

Korepetycje z angielskiego przed egzaminem – ucz się z przyjemnością!

Zbliżający się egzamin maturalny, na uczelni, a może pod certyfikat językowy? Chciałbyś skutecznie powtórzyć wszystkie konstrukcje, gramatykę, słownictwo, a także zadania ze słuchu oraz komunikacji? Zależy Ci na osiągnięciu swobody językowej, a także nabyciu umiejętności wybrnięcia ze stresujących sytuacji?

Postaw na oferowane przez naszą szkołę korepetycje z angielskiego przed egzaminem! Skutecznie, a także w formie doskonałej zabawy przygotuj się do ważnego egzaminu i spełniaj swoje marzenia. Odpowiednie przygotowanie do egzaminu z angielskiego gwarantuje satysfakcjonujący wynik, a także otwiera przed Tobą nowe możliwości i ciekawe perspektywy.

Wymarzony kierunek studiów, zagraniczna uczelnia, praca za granicą, a może rozwijanie kariery lektora językowego? Mów płynniej i swobodniej, nabierz pewności siebie, nie daj się zaskoczyć pułapkom językowym, a także miej struktury gramatyczne oraz różne formy wypracowań w małym palcu. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, zapoznaj się z naszą szeroką ofertą językową i skontaktuj się z nami w sprawie przygotowania do zbliżającego się egzaminu z angielskiego!

 

Przygotowanie do egzaminów z angielskiego – dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

Potwierdź swój poziom znajomości języka angielskiego i bądź gotowy na każdą stresującą oraz nieprzewidzianą sytuację, która może pojawić się na egzaminie – nasze kursy przygotowania do egzaminów z angielskiego prowadzone są przez doświadczonych lektorów, którzy z pewnością podzielą się z Tobą wieloma poradami i wskazówkami.

W naszej szkole stawiamy również na tryb nauki łączonej – zajęcia odbywają się zarówno z polskimi lektorami angielskiego, jak również w angielskimi native speakerami. Takie rozwiązanie pozwala szybciej i skutecznie wskoczyć na wyższy poziom zdolności językowej, a także umożliwia Ci osłuchanie się z naturalnym językiem oraz osiągnięcie większej swobody komunikacji.

Prowadzone w naszej szkole zajęcia opieramy również na regularnych powtórkach materiału, które pozwalają utrwalić poznane kwestie, a także umożliwiają ich trwałe zapamiętanie. Oprócz oferty korepetycji z angielskiego przed egzaminem w naszej szkole znajdziesz również kursy dedykowane – spersonalizowane pod Twoje potrzeby i oczekiwania. Na takich zajęciach to ty decydujesz o zakresie i tematyce zajęć, a także skupiasz się na  najważniejszych dla Ciebie zagadnieniach. Ułóż z nami plan działania i patrz na zachwycający progres!

dwie osoby na kursie online języka angielskiego - martinschool.pl
Kobieta prowadząca intensywny kurs angielskiego z uczniem - martinschool.pl

Przygotowanie do egzaminów z angielskiego – potrzebne materiały zawsze pod ręką!

Oferowane przez nas kursy angielskiego przygotowujące pod egzamin odbywają się online. Oprócz tego wszystkie poruszane na danych zajęciach zagadnienia są wysyłane do Ciebie na pocztę elektroniczną bądź przez link na dysku, dzięki czemu masz do nich łatwy i wygodny dostęp.

Łatwo możesz więc powtórzyć materiał, bliżej przyjrzeć się sprawiającym trudności zagadnieniom, a także zwiększyć swoją wiedzę i odnieść wymarzony efekt.

Egzamin z angielskiego przygotowanie – jak zapisać się na kurs?

Jesteś zdecydowany na korepetycje z angielskiego w naszej szkole? Świetnie! W takim razie zapraszamy do kontaktu – telefonicznego, mailowego bądź przez media społecznościowe. Możesz również poprzez formularz kontaktowy zostawić nam dane do siebie, a z pewnością oddzwonimy i omówimy szczegóły.

Przygotowanie do egzaminów z angielskiego rozpoczyna się od zajęć próbnych – na których masz możliwość przetestowania czy odpowiada Ci forma prowadzenia zajęć, lektor, a także atmosfera. Pierwsze zajęcia próbne to dodatkowo 50% ceny standardowej. Jeżeli zdecydujesz się na regularne korepetycje z angielskiego przed egzaminem to bez związywania się umową to ty decydujesz o ich częstotliwości oraz intensywności – jeśli jednak stawiasz na skuteczny progres i regularną naukę to rekomendujemy zajęcia minimum dwa razy w tygodniu.

W przypadku gdy nie możesz wziąć udziału w zajęciach poinformuj nas o tym do 24 godzin przed ich odbyciem, a wtedy bez problemu przełożymy je na inny, dogodny dla Ciebie termin. Masz jakieś pytania, chcesz dopytać o szczegóły, a może potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego kursu językowego? Zapraszamy do kontaktu!

Mężczyzna i kobieta na kursie angielskiego online - martinschool.pl

Jeśli masz do mnie pytania, to z przyjemnością z Tobą porozmawiam!

Mężczyzna w szkole języka angielskiego - martinschool.pl